Teksty na tej stronie w oparciu o artykuły autorstwa: Michał Gontarek

Archiwum wiadomości

Podsumowanie X edycji imprezy - Dzień Powiatu Malborskiego

"Kolejna, już dziesiąta - edycja imprezy plenerowej „Dzień Powiatu Malborskiego” upłynęła pod znakiem deszczu i ryb. Pierwsza część imprezy zorganizowana przy pomocy Stowarzyszenia „MIŚ”- „POWIAT BEZ GRANIC” przeznaczona była dla najmłodszych uczestników - na scenie poprowadzone zostały liczne konkursy i zabawy dla dzieci."

MISIOWI koloniści nad morzem!

Kolonia „Miś”- Kąty Rybackie 2008r

Kolonia 2008 Kąty Rybackie
Zobacz więcej zdjęć >>>>

„Miś” w teatrze

Dnia 01.06.2008r z okazji Dnia Dziecka, dzięki sponsorowaniu z funduszy Urzędu Miasta W Malborku byliśmy w Elblągu w teatrze na przedstawieniu pt: „Tajemniczy ogród"

Wyprawa do teatru Wyprawa do teatru Wyprawa do teatru Wyprawa do teatru

„Miś” w Olsztynie

Musimy się pochwalić. Byliśmy na wycieczce w Olsztynie i super się dzieciaki bawiły!!! - dzięki sponsorowaniu z funduszy Urzędu Miasta W Malborku. Wspaniała wycieczka, było wesoło.

Wycieczka do Olsztyna Wycieczka do Olsztyna Wycieczka do Olsztyna Wycieczka do Olsztyna Wycieczka do Olsztyna Wycieczka do Olsztyna Wycieczka do Olsztyna Wycieczka do Olsztyna

Misiowa Wielka Majówka

Wizyta w aquaparku

Byliśmy w Aquaparku na wodnych rekreacjach i przygodach- dzięki sponsorowaniu z funduszy Urzędu Miasta w Malborku. Było naprawdę mokro a zabawa była świetna.

Wizyta w aquaparku Wizyta w aquaparku Wizyta w aquaparku Wizyta w aquaparku Wizyta w aquaparku

Ogłoszenie. Dla Kacperka.

Kacperek jest 3,5 letnim chłopcem, który jeszcze niedawno był zdrowym, pogodnym chłopcem, niestety jego życie uległo nagłej zmianie, a wszystko zaczęło się w listopadzie 2007r.

Działo się to stopniowo, chłopiec powoli przestawał chodzić, lekarze nie umieli stwierdzić co jest przyczyną, zdjęcia rtg nie wykazywały nic. Po badaniach ( pobraniu szpiku kostnego ) w Akademii Medycznej w Gdańsku powstała wstrząsająca diagnoza: ostra białaczka limfoblastyczna. Jedyna nadzieja to chemoterapia, którą w tej chwili otrzymuje. Kacperka czeka długotrwałe i uciążliwe -kosztowne leczenie. Rodzice bardzo proszą o wsparcie. Każdy kto chciałby pomóc chłopcu, prosimy o pomoc każdą kwotą na nasze konto z dopiskiem: „dla Kacperka Sołtkiewicz”

MIŚ zbierał datki.

„Miś dziękuje, bo liczy się każda złotówka"- to tytuł artykułu napisanego przez Kamile Bucholz w Dzienniku Bałtyckim ( piątek 25 styczeń 2008r).MIŚ zbierał datki, za które dziękuje!

Miś zbieral datki (Dziennik Bałtycki) Miś zbieral datki (Dziennik Bałtycki) Miś zbieral datki (Dziennik Bałtycki) Miś zbieral datki (Dziennik Bałtycki)


Teksty na tej stronie w oparciu o artykuły autorstwa: Michał Gontarek

do góry strony
Powrót do góry strony